Eurookna

Všechna okna jsou vyrobeny z  kvalitních ocertifikovaných hranolů , které zajistí vysokou tvarovou stabilitu profilů. Mezi standardní výbavu okna patří  trojsklo se speciálním utěsněním zasklívací lišty pomocí třetího těsnění, které po celém obvodu zabraňuje vzniku kondenzátu. Namáhané venkovní plochy jsou chráněny eloxovanými okapnice z hliníku s plastovými konci, které dokonale lemují rám okna na koncích lišty a ochraňují tak kritické místo na oknech. Všechny otvíravé části oken a dveří jsou okované špičkovým německým kováním po celém obvodu okna. Díky kvalitnímu kování je obsluha s křídly velmi lehká a komfortní. Automatickou součástí kování je mikroventilace, pojistka proti chybné manipulaci i zvedač křídla.

Špičkový profilový systém Euro Softline a odborná montáž nám umožňují poskytovat záruku v trvání 5 let. Při výběru odolnějších nátěrů a dodržení servisních podmínek se záruka předzásobeny na 10 let. Standardní dodací dobou se považuje 5 – 8 týdnů od uhrazení zálohové platby ve výši 60%.

Kvalitní certifikovaný  eurohranol je základem kvalitních eurooken, který by měl obsahovat 12 – 14% absolutní vlhkosti.

Všechny  dřevěné  eurookna jsou z kvalitního eurohranolu, který se lepí z lamel výběrového  dřeva .

možnost kvalitativního výběru:
hranol kategorie A – fixní nebo délkově nenadpájaný
– tyto hranoly jsou z poctivě vytříděných lamel bez viditelných kazů jako boule či smolníky
hranol kategorie B – cinkovaný nebo délkově slícování
– napojeny hranoly jsou slepené lamely spojeny pomocí klínového spoje

Softline 78

Softline 78 je následovníkem profilu Euro 68, který se ještě dodnes používá k uzavření budou s nízkými požadavky na  úsporu tepla . Profil Softline 78 patří díky vynikajícímu  poměru cena ke kvalitě  v současnosti mezi nejčastější vyhledávané profily. Používané hranoly rozměrů 78 x 86 milimetrů jsou certifikovány a jsou zárukou nejen stability ale i stálosti tvaru. Zaoblení hran napomáhá rovnoměrnému nanesení lazury na povrchu profilu. Standardně používané izolační  trojsklo  je po vložení do křídla zajištěné zasklívacími lištami a spoj je po celém obvodu hermeticky utěsněn kvalitním silikonem v barvě podobné barvě okna. Při správném větrání (zvláště při rychlé stavbě) nedochází na profilu ani na skle k tvorbě kondenzátu. Otevírání oken a jejich polohování na větrání nebo otevření je zajištěno pomocí kvalitního německého kování osazeného po celém obvodu křídla.  Okapnice z eloxovaného hliníku  jsou na exteriérové ​​straně okna standardem, kterým docílíme zvýšení ochrany povrchové úpravy a tím i zvýšení životnosti celého okna. Moderní design se zaoblenými vnitřními i vnějšími hranami zaručuje vysokou životnost povrchové úpravy v nejvíce namáhaných Miete.

SoftLine 92

Softline 92 je vyšší řada eurooken určena především pro  nízkoenergetické a pasivní stavby . Se svou stavební hloubkou až 92 milimetrů se řadí mezi profily, které mají nejen vysokou pevnost, ale i výborné tepelně-izolační a zvukově-izolační vlastnosti. Zaoblením hran jsme dosáhli oku lahodící tvary a zvýraznily tak celkový dojem pevnosti profilu.  Dřevěný  rám a křídlo eurookna dodá místnostem speciální nádech. Eurookna Softline 92 standardně nabízíme s  trojsklem  a  vícenásobným zatěsnění  po celém obvodu.