Jak si vybrat správný hotel?

Plánování dovolené nikdy nemůže končit výběrem destinace. Uznejte – bez kvalitního ubytování podle všech kritérií nemůže být dovolená nikdy dokonalá.

Ubytování tvoří podstatnou část dovolenkového balíčku nebo celkových výdajů. Při správném výběru je třeba mít na paměti nároky každého člena „výpravy“. Špatný výběr, nebo jeho podcenění může znamenat pro plánovanou dovolenou hotovou katastrofu.

Není nic horšího, než nezdařená dovolená!
Na co si dát pozor při objednávání ubytování

Před samotnou objednávkou ubytování si vždy důkladně prostudujte, zda zvolený hotel vyhovuje vašim požadavkům. Hlavně si velmi dobře prohlédněte fotografie a recenze hotelu, protože ty vám nejlepší řeknou, zda se jedná o fakt kvalitní ubytování nebo se v recenzích množí názory typu „do tohoto hotelu nikdy více“. V recenzích získáte celkový obraz o daném hotelu, o jeho čistotě, nabízených službách a přístupu (ochotě) personálu, díky čemuž zjistíte, jestli je opravdu takový, na jaký se hraje nebo je to jen „díra“ s mizerným přístupem personálu a katastrofální péčí o pokoje (= špinavé neuklizené pokoje).