Jak správně vybrat kočárek pro dítě?

Jak správně vybrat kočárek pro dítě?

Obecně platí, že příliš světlá se rychle zašpiní, ale velmi tmavá na ostrém slunci vybledne. Kvalitní materiály by však již vyblednutí neměli podlehnout. Ideální je, pokud jsou nejvíce vytížené místa – okolí, kde má dítě nožičky, bočnice, kterých se neustále dotýká – potažené gumovou nebo jinou dobře omyvatelnou látkou. Rovněž i potah by měl být snadno a lehce odstranit pro potřeby praní. Například kočárky Tako, jsou vyrobené s kvalitních materiálů a díky tom use staly nejprodávanějšími kočárky na českém trhu.

V dnešní době už je samozřejmostí, že k doplňkům patří úložný prostor pod kočárkem, taška na kočárek a pláštěnku, oblíbenou se stává síťka proti hmyzu a sluneční clona, ​​či slunečník. Sama si všechny odzkoušejte a zvažte, co budete potřebovat.

Nový nebo použitý?

Finance jsou velmi důležitým aspektem při výběru. Pokud nemáme neomezené možnosti a musíme přemýšlet, co si můžeme dovolit a co ne, musíme zvážit všechny pro i proti.

Koupě nového kočárku má nepochybně své výhody jako jeho odborné předvedení při koupi, nepoužité materiály, nemá žádné vady a samozřejmá záruka se servisem.

Záleží však také od Vaší náročnosti. Někdy méně je více a levnější kočárky mohou být sice nové, ale kazivé. Dražší kočárek má tendenci vydržet déle, takže i po jednom dítěti bude ještě dlouho sloužit

My Vám doporučujeme kočárky Tako, ale ať už se rozhodnete jakkoliv, přejeme Vám šťastnou ruku při výběru.

kočárek

kočárek